Vainagi, sēru lentas, sveces – Daugavpils

Apbedīšanas birojs “Rituāls” piedāvā plašu apbedīšanas piederumu izvēli – vainagi, sēru lentas, sveces. Mūsu aģentūrā Jūs sameklēsiet rituāla preces dažādās cenu kategorijās apbedīšanai un atvadām no aizgājēja.

Sēru vainagu izvēle

Mūsu salonā tiek piedāvāti sēru vainagi visplašākajā asortimentā. Pie mums vienmēr iespējams izvēlēties ko īpaši piemērotu vai izgatavot pēc pasūtījuma.

Mākslīgie rituāla vainagi raksturojami ar sevišķu izturību, tos var izmantot vislielākajā salā un pārvadāt jebkuros attālumos. Tas ir praktiski, ērti, ekonomiski un ļoti skaisti.

Rituāla vainagi no dzīvajiem ziediem atšķiras ar greznību, izsmalcinātību un atklāj dāvinātāja aizkustinošo attieksmi pret aizgājēju. Tie ir daudz elitārāki izstrādājumi, tāpēc maksā dārgāk.

Sēru lentas

Mūsu aģentūra arī piedāvā ar speciālas iekārtas palīdzību uzrakstīt tekstu uz vainagu vai ziedu grozu atlasa sēru lentām. Teksts uz lentām tiek drukāts datorā latviešu, krievu un angļu valodās, vardu skaits uz lentas cenas apmēru neietekmē.

Sveču izvēle

Rituāla nozīme gan bērēs, gan arī kapavietas apmeklējuma laikā – piemīt svecēm. Pie mums Jūs varat iegādāties dažādas formas, izmēru un izcenojumu pareizticības un katoļticības kapu sveces.  Apbedīšanas dienesta “Rituāls” ieredzējušie konsultanti Jums noteikti palīdzēs tikt skaidrība ar patiešām aizgājēja cienīga izstrādājuma izvēli.