Kur nopirkt zārku Daugavpili

Zārka pirkšana ir neatņemama un visnepieciešamākā lieta visā apbedīšanas procedūrā. Apbedīšanas aģentūrā “Rituāls” Jūs sameklēsiet dažādu modeļu, izgatavojamo materiālu un dizaina zārkus.

Zārku daudzveidība

Mūsu birojā tiek piedāvāti vairāk kā 50 dažādu veidu, formu un cenu kategoriju zārku modeļi: no visizsmalcinātākajiem  – no masīvkoka un vērtīgām koksnes šķirnēm, pārklātiem ar laku, līdz pat krāsotiem un drapētiem zārkiem, kas atšķiras ar nedārgu cenu, ārēju vienkāršību un bez liekiem greznojumiem. Zārka materiāla krāsu Jūs varat izvēlēties atbilstoši aizgājēja dzimumam un vecumam.

Mūsu pakalpojumi

Mūsu apbedīšanas aģentūra palīdzēs noformēt pasūtījumu zārka iegādei, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un reliģiskās piederības tradīcijas, kuras bija ievērojies aizgājējs. Mūsu kompānijas rituāla aģents konsultēs un sameklēs kvalitātes ziņā piemērotu variantu Jūsu finansiālajām iespējām.

Mēs arī nodarbojamies ar savas produkcijas operatīvu piegādi Daugavpilī un profesionālu bēru organizēšanu.

Kur mūs atrast?

Jūs varat aplūkot gatavos izstrādājumus, ierodoties pie mums pēc adreses: Daugavpils, Lielā Dārza iela, 61. Zvaniet uz mūsu tālruņu numuriem: +371 29264126 vai +371 65433388 no plkst. 8:30 līdz 17:00.

Smagu sāpju un zaudējuma pārdzīvojuma stundās mēs Jūsu labā darīsim visu iespējamo!