Beres Daugavpilī

Mūsu dzīvē daudzi cilvēki saskaras ar visnepatīkamāko situāciju, kad no dzīves aiziet tuvs cilvēks, tāpēc katru dienu mūsu apbedīšanas birojā “Rituāls”, neatkarīgi no diennakts laika, aizgājēja tuviniekiem tiek sniegta bezmaksas konsultācija dažādos jautājumos, saistītos ar bēru organizēšanu.

Ko darīt?

Visbiežāk mirušā radiniekiem un tuviniekiem trūkst pieredze un zināšanas šādu pasākumu organizēšanā, tāpēc, lai saņemtu konsultāciju, Jūs varat vērsties pie mūsu firmas apbedīšanas aģenta, kurš noteikti palīdzēs ar nepieciešamo dokumentu noformēšanu, ņems vērā Jūsu vēlmes un būs jums līdzās līdz pat bēru ceremonijas beigām.

Apbedīšanas aģenta uzdevumi:

  • Palīdzība dokumentu noformēšanā
  • Apbedīšanas vai kremēšanas vietas noskaidrošana
  • Palīdzība apbedīšanas rituāla lietu izvēlē
  • Ķermeņa transportēšanas jautājumi
  • Mācītāja pieaicināšana

Mūsu apbedīšanas aģents ir gatavs uzņemties visu birokrātisko formalitāšu nokārtošanu, kas nepieciešamas bēru procesa īstenošanai. Apbedīšana noritēs atbilstoši aizgājēja reliģiskajai piederībai.

Papildus informācija

Jūs varat iegūt informāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem un pakalpojumu izmaksām, sazinoties ar mūsu speciālistiem jebkurā Jums ērtā veidā, zvanot pa tālruni: +371 65433388, diennakts tālruni: +371 29264126, rakstot uz e-pastu: info@ritualsd.lv.