Pieminekļi, kapavietu labiekārtošana

Pieminekļi, kapavietu labiekārtošana – tā ir neatņemama reliģiozo tradīciju daļa. Apbedīšanas birojā “Rituāls” Jūs varat pasūtīt nepieciešamos papildus aksesuārus kapavietu labiekārtošanai.

Pieminekļu daudzveidība

Mūsu birojā jums ir iespēja pasūtīt pieminekli, ievērojot ikvienas reliģiskās tradīcijas. Mēs piedāvājam kapavietas labiekārtošanu: apmales, soliņi, plāksnes, vāzes un citi aksesuāri. Mūsu apbedīšanas aģentūras ekspozīciju laukumā ir aplūkojami vairāk kā 200 dažādas izgatavošanas sarežģītības, dizaina un formu gatavie pieminekļi.

Pieminekļu izgatavošana

Pieminekļi, izgatavoti no dažādu šķirņu granīta, izvietoti mūsu apbedīšanas aģentūras laukumā, tiek izgatavoti no dabīgā akmens un atbilst visām tehniskajām prasībām. Granīta pieminekļu izgatavošanu veicam paši un visaugstākajā līmenī, tāpēc ikviens pasūtītājs var būt drošs par mūsu darbinieku profesionalitāti.

Pieminekļi pēc individuāla projekta

Nepieciešamības gadījumā aģentūras dizaineris izstrādā individuālu pieminekļa projektu saskaņā ar savu klientu vēlmēm un prasībām. Pieminekļu, uzrakstu, portretu, ornamentu un papildus aksesuāru izgatavošanai mūsu speciālisti izmanto Vācijas un Itālijas vadošo ražotāju iekārtas.

Galvenais princips, kuru mēs ievērojam savā darbā – tā ir radoša sadarbība ar klientu. Mūsu meistaru augstā profesionalitāte un pieredze ļauj maksimāli realizēt pie mums vērsušos klientu vēlmes.

Jūs pilnīgi  noteikti varat būt droši par granīta pieminekļu izgatavošanas augsto kvalitāti un mūsu speciālistu bagāto pieredzi. Ar sīkāku informāciju Jūs varat iepazīties specializētajā mājas lapā www.monumenti.lv vai pie apbedīšanas aģentūras  “Rituāls” konsultantiem.