Apbedīšanas birojs Daugavpils

Tuva cilvēka zaudēšana – tas ir emocionāli smags pārdzīvojums. Un kļūst vēl grūtāk, ja ir jākoncentrējas un saviem spēkiem jāorganizē pienācīgas atvadas no tuva cilvēka, tāpēc mūsu apbedīšanas birojs ‘’Rituāls’’ strādā rituāla pakalpojumu sfērā jau vairākus gadus un ir gatavs palīdzēt jebkurā diennakts laikā.

Par mums

Kopš 2002.gada mūsu apbedīšanas aģentūra organizē dažādus rituālu pasākumus un sniedz šāda veida pakalpojumus. Mēs esam guvuši ievērojami lielu pieredzi, labi izstrādātu bēru organizēšanas shēmu, kas ne tikai atbrīvo mūsu klientus no patstāvīgas dažādu problēmu risināšanas, no papildus un smagas nastas sērošanas laikā, bet arī ļauj gūt drošu garantiju tam, ka viss noritēs pienācīgā līmenī.  

Pirmais privātais morgs Daugavpilī

Kompleksa teritorijā atrodas mūsu pašu privātais morgs. Morga telpas ir aprīkotas ar speciālām iekārtām, mūsdienīgu saldējamo kameru. Aizgājēja radinieki un tuvinieki var jebkurā brīdī apmeklēt mūsu morgu un iepazīties ar apstākļiem, kādos glabājas nomirušais.

Atvadu zāle

Mēs arī piedāvājam atvadu zāli. Tās interjers ir pārdomāts līdz mazākajam sīkumam: mājīgais telpas iekārtojums nerada cilvēkos drūmu noskaņojumu, mīkstās un ērtās mēbeles ļauj nodoties sērām, bet neieslīgt pārlieki smagos pārdzīvojumos.

Atvadu zāle ir aprīkota ar apsildes, ventilācijas un kondicionēšanas ierīcēm, līdz ar to radot komfortablus apstākļus atvadu ceremonijas norisei.  Zālē ir uzstādīta mūsdienīga akustikas sistēma.  Līdzās zālei atrodas telpa, kurā tuvinieki un draugi var nošķirties no pārējiem, parunāt par aizgājēju, iemalkot tasi tējas vai kafijas.

Sēru piederumi un kapavietu labiekārtošana

Mūsu apbedīšanas aģentūrā jūs varēsiet atrast visu sēru piederumu klāstu: vainagi, krusti, zārki, sēru lentas, sveces, apģērbi. Mūsu firmai ir liela pieredze kapavietu labiekārtošanas jomā, kā arī dažāda veida kapu pieminekļu izgatavošanā un uzstādīšanā. 

Aģentūra ‘’Rituāls’’ parūpēsies par to, lai viss noritētu pienācīgā līmenī, un, uzņemoties rūpes par bērēm, atlicinās laiku pašam galvenajam – atvadām no tuvinieka.