Mirušo apģērbs

Bēru organizēšanā ir svarīgi, kā tiks apģērbts mirušais, kad tas dosies savā pēdējā gaitā, tāpēc mūsu apbedīšanas birojā “Rituāls” līdzās ar citiem aksesuāriem tiek plaši piedāvāts mirušo apģērbs.

Mirušā apģērba izvēle

Izvēloties apģērbu aizgājējam, ir jāņem vērā virkne noteikumu un tradīciju. Mirušo, kā zināms, ģērbj gaišas krāsas apģērbā, kas paredzēts svinīgiem gadījumiem. Apbedīšanas apģērbam vēlams jābūt jaunam, bet apaviem – slēgtiem.

Galvenais apbedīšanas apģērba izvēlē – ieturēts stils, tam jābūt tīram un kārtīgam. Nepieciešamības gadījumā mūsu biroja aģents Jūs konsultēs, kāds apģērbs ir nepieciešams tām vai citām bērēm, kā arī palīdzēs  izvēlēties vajadzīgos izmērus.

Papildus aksesuāri

Bez apbedīšanas produkcijas plašā asortimenta piedāvājam tradicionālo pārsegu ar dažādiem reliģiskas tematikas ornamentiem. Tradicionālie pārsegi ir viens no svarīgākajiem bēru aksesuāriem.  Mirušā ķermenis tiek līdz krūtīm apsegts ar šādu rituāla pārsegu apliecinot, ka tagad tas ir nonācis Kristus aizgādībā un līdz mūža beigām ir ievērojis solījumus, ko devis pie kristīšanās.

Kur var iegādāties mūsu preces?

Sēru produkciju iespējams iegādāties uzņēmumā «Rituāls » pēc adreses: Daugavpils, Lielā Dārza iela, 61.